Novemberben TDK

Az Óbudai Egyetem Tudományos Diákköri Tanácsa novemberben szervezi meg őszi Tudományos Diákköri Konferenciáját.

Az 56. Tudományos Diákköri Konferenciát 2022. november 16-án (szerdán) tartjuk.

A rendezvényre előzetesen nevezni kell a következők szerint.
A dolgozathoz tartozó szerzők jelentkezési adatait és a tartalmi kivonatot 2022. október 27. 12 óráig rögzíteni kell a kari elektronikus TDK portálon (tdk.rkk.uni-obuda.hu), majd a végső dolgozat feltöltése után a konzulensének is jóvá kell hagynia a jelentkezést 2022. november 10. (csütörtök) délig (12 óra).
A dolgozat elkészítésénél javasolt figyelembe venni az Országos TDK konferencia megcélzott szekciójának formai előírásait: 36. OTDK központi felhívása (otdk.hu/otdk/aktualis-otdk). A dolgozatot november 10. (csütörtök) délig (12 óra) a kari TDK rendszerben rögzíteni kell, amelyet a konzulensnek is támogatnia kell a kari TDK portálon: tdk.rkk.uni-obuda.hu

Az eredményhirdetés időpontjáról, helyéről később teszünk közzé tájékoztatást.

Sikeres TDK munkát és eredményes konferenciát kívánunk!