Teams Hírek

Office 365 regisztráció (ami előzetesen kell a Teams használatához)

2020. október 10.

Tisztelt Hallgatók!

Akiknek még nem kellett semmilyen tárgyból áttérni az online oktatásra, de elképzelhető, hogy a jövőben kelleni fog:

Az Office 365 hallgatói regisztráció során kapnak majd egy @stud.uni-obuda.hu e-mail címet is, amivel be tudnak lépni a Teams programba.

Az egyetem Office 365 hallgatói regisztráció linkje:

Information about the online state exam

2020. június 24.

Dear Graduating Students!

Due to the COVID-19 epidemic, the 2019/20. academic year II. semester final state exam will be held on July 7-8. For the smooth running of the final exam, on the 30th of June we will hold a trial check-in (in the Microsoft Teams software) and keep a briefing from 12 o'clock.

For information on how to obtain and use Microsoft Teams, see the attached description (PDF).

"The acquisition of Teams therefore requires the following two steps:

FRISSÍTVE! Online záróvizsgával kapcsolatos információk

2020. június 23.

Tisztelt végzős Környezetmérnök Szakos hallgatók!

A COVID-19 járvány miatt a 2019/20. tanév II. félévének záróvizsgáját július. 7-8. napokon online fogjuk lebonyolítani, melynek részleteit pontosan megismerhetik a következő dokumentumban. A záróvizsga zökkenőmentes menete érdekében jún. 30-án 10 órától próbabejelentkezést, tájékoztatót tartunk.

A Microsoft Teams beszerzésének módjáról és használatáról a mellékelt leírásban tájékozódhatnak.

"A Teams beszerzéséhez tehát a következő két lépés szükséges: