ENVIRONTEC powered by ÖKOINDUSTRIA nemzetközi környezetipari kiállítás

Az idei évben, október elseje és harmadika között kerül megrendezésre az ENVIRONTEC powered by Ökoindustria nemzetközi környezetipari szakkiállítás, melyen kiállítóként Egyetemünk Rejtő Sándor Könnyűipari és Környezetmérnöki Karának Környezetmérnöki és Természettudományi Intézete is részt vesz kiállítóként.

A rendezvényen mintegy hetven kiállító, köztük számos hazai és külhoni, a környezetiparban tevékenykedő vesz részt. A kiállítás három napja alatt számos szakmai rendezvényre is sor kerül, köztük nemzetközi konferenciákra is a hulladékgazdálkodás, és kármentesítés szakterületeken. Egyetemünk munkatársai és hallgatói regisztrációt követően a kiállítást, és a szatellit rendezvények többségét ingyenesen meglátogathatják.

Regisztrálni a rendezvény honlapján lehet: