Véget ért a Hackathon rendezvény

Gratulálunk hallgatóinknak, szakkollégistáinknak a 2024. június 20-án az Óbudai Egyetem hallgatói részére, az Esernyős kávézó Szinbád Rendezvénytermében megtartott Hackathon elnevezésű rendezvényen elért eredményeikért, melynek címe a “Tegyünk együtt az Egészséges Otthonokért”- III. kerületi verseny és vitanap az Óbudai Egyetem hallgatóinak a hőséggel való küzdelemről lakótelepi környezetben volt.

A hallgatók öt fős csapatokban, kiscsoportos műhelymunka során, szakmai segítség mellett dolgozták ki a megoldási javaslataikat.

A kidolgozott koncepciókat a szakmai zsűri értékelte és a három legjobbnak ítélt prezentációt a következő kategóriák szerint díjazta:

1.         Innovációs elismerés díj – Hunergy (Bájer Bence Dávid, Bíró Levente Viktor, Hernádi Bence, Pethes Balázs János, Székely Áron)

2.         Megvalósíthatósági elismerés díj – Dávid Angyalai (Kazai Dávid, Fehér Áron, Bus Beáta, Váradi Nikolett, Sárvári Dániel)

3.         Társadalmi hasznosság elismerés díj – Kapy Jenő Szakkollégium csapata

Gratulálunk! Köszönjük hallgatóink részvételét és inspiráló ötleteiket!!