Környezetmérnök gyakornoki állás

Környezetmérnök gyakornokot keres a denxpert EHS&S software Kft.

Pozíció leírása / feladatok

Szívesen segítenél nekünk, hogy fenntarthatósági és munkavédelmi szoftverünknek minél több elégedett felhasználója legyen szerte a világon? Mit szólnál, ha ezzel hozzájárulhatnál egy fenntarthatóbb, egészségesebb jövőhöz? Azt biztosan tudod, hogy a változtatásra MOST van szükség, hiszen már a következő években is érezni fogjuk a hatását annak, hogy a jelenben mit teszünk meg környezetünkért. Munkáddal hozzájárulhatsz az ügyfeleink elégedettségéhez ezzel erősítve pozíciónkat a piacon. Ráadásul egy fiatalos, jókedvű, motivált csapattal dolgozhatnál, ahol nemcsak irodai napokon van jó hangulat, hanem csapatépítőinken, és közös programjainkon is (buborékfoci, sütögetés, kirándulás, SUP verseny, hajnalig tartó bulik)

  • Hibabejelentések és kérelmek megoldása
  • Felhasználók támogatása
  • Szoftverek konfigurációja és támogatása
  • Dokumentumok és prezentációk készítése
  • Szoftvertesztelés
  • Egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások

  • Jó problémamegoldó készség, precizitás
  • Nem ijedsz meg, ha angolul kell megszólalnod vagy megírnod egy e-mailt
  • Örülsz, ha valami újat tanulhatsz meg és könnyen elsajátítod az új ismereteket
  • Vannak kreatív ötleteid, amelyeket lelkesen megosztasz velünk, hogy együtt megvalósíthassuk
  • Tudsz velünk dolgozni minimum 20 órát hetente (home office lehetőség)
  • Van folyamatban lévő tanulmányod (szakirányos környezetmérnök tanulmányok előny!).
  • support és ügyfélkezelési tapasztalat előny!!