Új szabadon választható tárgyak a műszaki mérnökasszisztens képzésben!

Az RKK Környezetmérnöki és Természettudományi Intézete új, szabadon választható tárgyakat indít a 2023/24 tanév tavaszi félévétől a műszaki mérnökasszisztens hallgatóknak, hogy ezzel segítse a természettudományos alapismeretek elsajátítását.

A nappali tagozaton heti 2 óra, illetve levelező tagozaton konzultációnként 2 óra szabadon választható kurzus lehetőséget biztosít a gyakorlásra, azoknak a kérdéseknek a megválaszolására melyek a kötelező tantárgy tanulása közben felmerültek, de nem jutott elegendő idő a megválaszolására, illetve azok a témakörök kerülhetnek gyakorlásra melyek nehézséget jelentenek a kötelező tantárgy tanulása során.

A szabadon választható tantárgyak leírását itt találod:

Ha nehézséget okoz a matematika ne hezitálj, vedd fel a szabadon választható tárgyat a még több gyakorlásért.