FoodWave pályázati felhívás

A mai napon elindítottuk a #foodwaveobuda kampányt! E kampány keretében Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata két környezettudatos akciót hirdet meg, 2022. szeptember 15. és október 16. között, mely az Óbudai Egyetem diákjai számára is érdekes lehet.

VIDEÓPÁLYÁZAT

1-3 perces videóval (vlog) lehet pályázni, FENNTARTHATÓ ÉTKEZÉS, élelmiszerpazarlás csökkentése témában. A pályázóknak III. kerületi kötődéssel kell bírniuk, lakhely, iskola, munkahely vagy agglomerációs kötődés szintjén. Egyéni és csoportos kategóriában lehet pályázni, mindkét kategóriában 3 napos BÉCS városába szóló utazást lehet nyerni, mely tartalmazza az alábbiakat: útiköltség, szállás, félpanziós ellátás, Bécs kártya és egy délután fenntartható jó gyakorlatok megismerése.

#foodwaveobuda 2022 call to films YouTube videó
Filmek beküldése – magyar űrlap >>>
Filmek beküldése – angol nyelvű űrlap >>>
#FOODWAVEOBUDA INSTAGRAM PLACEHUNT pályázat

III. kerületi vonatkozású, FENNTARTHATÓ ÉTKEZÉSSEL kapcsolatos jó gyakorlatok, helyek (fairtrade kávézók, piacok, csomagolásmentes vásárlás, kézműves élelmiszer, stb.) felkeresése és ezekről posztolás az INSTAGRAM profilon a #foodwaveobuda használatával. A játékot az Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő INSTAGRAM oldalán is meghirdetjük.

Erre a játékra magával a poszt létrehozásával (4 db lapozós fotó vagy egy minivideó) és a posztban a #foodwaveobuda hashtag használatával lehet jelentkezni. 7 posztoló kap díjat, 50.000 Ft és 20.000 Ft között mozgó, fenntartható helyeken levásárolható kuponok formájában.

Eredményhirdetés: 2022. október 21. az Óbuda-Békásmegyer Városfejlesző facebook oldalán, élő közvetítéssel.

////////

For Foreigner Students, the English description of the Tender application and the whole project can be found attached below.