A műanyag újragondolása - versenyfelhívás hallgatóknak

2020. május 28.

Van egy jó ötleted a műanyaghasználat vagy a műanyag, mint alapanyag újragondolására? ♻️

Akkor a Startup Plastic Surgery 2020 program neked szól. Olyan startup ötleteknek segítünk megvalósulni a négy hónapos időszak során, amelyek megoldást nyújtanak a műanyag által okozott környezeti és egészségügyi kihívásokra.

Milyen innovatív megoldásokat várunk a programba?

Szakdolgozatok feltöltése

2020. május 21.

Tisztelt Végzős Környezetmérnök Szakos Hallgatók!

A távoktatás bevezetése miatt változott a szakdolgozatok beadásának rendje. Nagyon fontos, hogy gondosan állítsák össze a dolgozatot a beillesztett előlapokkal (Aláírt: Feladatlap, Konzultációs napló, Nyilatkozat, ha szükséges, akkor titkosítási kérelem is). A teljes dolgozatot kell feltölteni a szokásos módon a plágium ellenőrző rendszerbe. Új elem, hogy a Moodle rendszerbe a 2019/20/2 Szakdolgozat - Környezetmérnök Szak kurzushoz is fel kell tölteni ugyanezt a teljes szakdolgozatot.

Greenification innovatív ötletpályázat beadási határideje meghosszabbítva!

2020. április 15.

Greenification avagy zöldítsd ki Te az Óbudai Egyetemet” címmel meghirdetett innovatív ötletpályázat beadási határidejét a koronavírus járvány miatt kialakult helyzetre való tekintettel meghosszabbítjuk 2020.05.15. éjfélig.

51. Tudományos Diákköri Konferencia online formában

2020. március 25.

Tisztelt Hallgatók! Az Óbudai Egyetem elkötelezett az önként vállalt hallgatói tudományos tevékenység támogatásában, ezért javasoljuk, hogy a koronavírus járvánnyal kapcsolatos intézkedések mellett is folytassák otthon a TDK munkájukat, amennyiben ez megoldható az egyetemi erőforrások közvetlen alkalmazása nélkül. Kérjük, hogy a járványügyi óvintézkedések maximális betartása érdekében a konzulens oktatókkal elektronikus úton kommunikáljanak. Eredményes munkát és jó egészséget kíván az ETDT!

KÖZÖS JÖVŐNK KÁRPÁT-MEDENCEI KÖRNYEZETVÉDELMI VERSENY

2020. március 11.

KÖZÖS JÖVŐNK KÁRPÁT-MEDENCEI KÖRNYEZETVÉDELMI VERSENY

A versenyt három korosztályban hirdetjük meg:

1.      korosztály:

Általános Iskolák 7-8. évfolyamos tanulói és gimnáziumok 13-14 éves tanulói.

A versenyre 4 fős csapatok jelentkezését várjuk.

A verseny felépítése